4. veľkonočná nedeľa, rok C (12.5.2019)

Pondelok: Blahoslavenej Panny Márie Fatimskej, spomienka
Utorok: Sv. Mateja, apoštola
Štvrtok: Sv. Jána Nepomuckého, kňaza a mučeníka
Budúca nedeľa: 5. Veľkonočná nedeľa, rok C

14.5. Utorok 7.00 7.30
15.5. Streda 7.00
19.5. Nedeľa 8.00 a 11.00       9.30

Pondelok: Mária a rod. Ondrichovi
Utorok: k úcte Ducha Svätého
Streda: rod.  Kanderková
Štvrtok: za farnosť
Piatok: Jozef Pavúček
Sobota: Štefan a Júlia Ježovi a synovia
Nedeľa: za zdravie a Božiu pomoc rod. Martišovej a Farnsworthovej / Štefan, Katarína a František Dzurko

Ďakujem za upratovanie skupine č. 15. a milodar 60 € a budúci týždeň poprosím o upratovanie skupinu č. 16. Ďakujem za milodar 100 € a 50 €. Ďakujem chlapom za murárske práce a sieťkovanie: Mirko Kanderka, Milan Janči, Ferko Kováč, Štefan Egly, Jozef Balej, Jozef Katerinčin, Maroš Oščatka, Martin Červený, Jurko Gabriš. Ďakujem Peťovi Brňákovi za narezanie konštrukcie na zateplenie. Ďakujem za stavbu konštrukcie na zateplenie Štefanovi Bulkovi a chlapom, ktorí mu pomáhali. Ďakujem chlapom, ktorí pomáhali pri zateplení, začali sme zatepľovať dve ubytovacie izby. Ďakujem Kamilovi Babačovi a jeho chlapom za inštaláciu kuchyne a predprípravu kuchyne. Chcem sa poďakovať chlapom, ktorí pomáhali pri betónovaní podlahy medzi budovou a prístavbou. Ďakujem za nástrek krovu Peťovi Kanderkovi a Jozefovi Bednárovi. Ďakujem Jožkovi Ivanišovi za elektroinštalačné práce. Zvlášť sa chcem poďakovať firme K+T  a p. Kubalovi za zapožičanie žeriavu a Dominikovi Brňákovi a jeho chlapom za pokrytie centra strešnou krytinou. Ďakujem ženám za varenie pre brigádnikov. Ďakujem Mariánovi Kormendymu  za požičanie dodávky. Ďakujem stavebninám Pruské a p. Tomanovi za dovoz stavebného materiálu. Budúci týždeň budeme v  prácach pokračovať. Chcel by som poprosiť tých, ktorí vedia sieťkovať, aby prišli na brigádu v pondelok, utorok a v stredu. V stredu by sme mali vyliať podlahu a ďalšie brigádu budú až na ďalší týždeň od pondelka.

Vzhľadom na malý záujem o farský majáles sme sa rozhodli, že táto akcia tento rok nebude.

Dnes bude zbierka na past. centrum a budúci týždeň na seminár.

V piatok po sv. omši bude stretnutie miništrantov. Pozývam všetkých aj na sv. omšu.

V sobotu po sv. omši bude stretnutie rodičov prvoprijímajúcich detí.